​Ia kërkon 2 mijë euro se ia kishte ngacmuar gruan


Një person është arrestuar në Fushë Kosovë pasi që e ka detyruar një person tjetër t’ia japë 2 mijë euro si kompensim pasi i njëjti e kishte ngacmuar bashkëshorten e tij.

Sipas Policisë i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Loading...
loading...Loading…


loading…