Reklamo ketu!

35-vjeçari shqiptar çudit policinë, ja ku e mbante fshehur drogën

Një 35-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali, në qytetin e Katanias pasi iu gjet një sasi prej 84 kilogramë marijuanë.Shqiptari u arrestua pas një kontrolli në banesën e tij në Tremestieri Etneo.

Droga ndodhej brenda dollapit në dhomën e gjumit dhe nëse do të tregtohej, droga do kapte vlerën e 600 mijë eurove.

Mësohet se shqiptari është në arrest në burgun e Piazza Lanzas, ndërkohë që nuk dihet identiteti i tij i plotë, përveç inicialeve M.R.