61 vjecari nga Ohri u kap me drogë paditet nga policia

Për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale “Prodhim dhe lëshim të paautorizuar të drogave narkotike, substancave psikotrope dhe pararendësve”, SPB_ Ohër paraqiti një padi penale kundër 61-vjeçarit banor i Ohrit pranë Prokurorisë Publike.


Gjatë kontrollit në shtëpi policia gjeti dhe sekuestroi drogë narkotike, heroinë dhe marihuanë, një përzierje pluhuri të kafeinës dhe paracetamolit, si dhe sende të tjera me mbetje të heroinës. – informon SPB- Ohër.

Loading...
loading...Loading…


loading…