Aksident i rëndë , vdes shtetasi i Maqedonisë në Kroaci!


Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën A3 në Kroaci. Gjatë përplasjes mes një kamioni dhe një autobusi jetën ka humbur shoferi i kamionit i cili është shtetasi i Maqedonisë së Veriut. Autobusi është me targa të Bosnje Hercegovinës, ndërsa raportohet për dhjetëra pasagjer të lënduar.

Loading...
loading...Loading…


loading…