Aksidentohet makina me targa të Strugës, ja ku ka ndodhur rasti

Policia e Prilepit njofon se dje në orën 5.40 pasdite në rrugën Prilep – Manastir, në kryqëzimin Lagovo, një veturë tip Mercedes me targa të Strugës , e drejtuar nga një 51 vjeçar po nga Struga, ka dalë nga rruga, duke shkaktuar lëndimin e një person transmeton StrugaLajm. com.

Në aksident, pasagjeri i automjetit një 55 vjeçar po nga Struga pësoi lëndime të rënda trupore dhe u dërgua në Spitalin e Përgjithshëm Prilep për ndihmë mjekësore.

Një inspektim është bërë në vendngjarje nga një ekip në Stacionin Policor Prilep. (Strugalajm.com)

Loading...
loading...Loading…


loading…