Aksidentohet një makinë me targa të Strugës në hyrje të Manastirit

Një qytetarë i Strugës ka qënë pjesmarrës në një aksident të rëndë që ka ndodhur në rrugën drejt Manastirit në daljen drejt fshatit Kazhan.Aksidenti sipas policisë ka ndodhur ndërmjet një makine Fiat me targa të Manastirit si dhe një makine A4 me targa të Strugës e drejtuar nga 27 vjecari nga Struga .Nga policia informojnë se me lëndime të rënda trupore ka përfunduar shoferi i makinës me targa të Manastirit dhe i njëjti është dërguar në Spitalin Klinik të Manastirit.(Strugalajm.com)

Loading...
loading...Loading…


loading…