Aktorja shqiptare që theu tabutë në skenë/ Fotot më fantastike të Arjola Demirit

Arjola Demiri është një nga aktoret më të reja në skenën shqiptare. Ajo mori një famë të madhe dhe u bë e njohur për publikun për skenën kur masturbohej në një shfaqje teatrale.

Gjatë një interviste ajo ka pohuar se do ta bënte sërish një skenë të tillë edhe nëse i ofrohet një shumë e madhe parash.

Arjola gjithashtu ka një rol në Portokalli ku së bashku me Xhodën luan çiftin e lumtur.

Loading...
loading...Loading…


loading…