ARRESTOHET DJALI QË E KEQTRAJTOI NËNËN E TIJ

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi i njëjti ka keqtrajtuar në mënyrë fizike dhe psikike nënën e tij.

Rasti ka ndodhur të dielën në ora 20:00 në Prizren.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka I njëjti gjatë intervistimit ka pranuar se posedon armë dhe gjatë kontrollit të shtëpisë së tij janë gjetur dhe janë konfiskuar dy armë pistoletë CZ99 si dhe 44 fishekë”, thuhet në raport.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje

Loading...
loading...Loading…


loading…