Reklamo ketu!

Autobusi aksidenton 11 vjecarin në Strugë

Më 11 gusht 2018, në orën 19.40, në rrugë. “Eduard Kardeli” në Strugë,  autobusi “Iveko” me targa të Strugës, i drejtuar nga G.P (57) nga fshati Misleshovë ka goditur një biçikletë të drejtuar nga një djalë 11-vjeçar nga Struga informohet Strugalajm.com nga policia e Struges. Pas goditjes, fëmija pësoi lëndime të rënda trupore dhe me një mjet të ndihmës së shpejt  u transferua në spitalin Shën Erazmo në Ohër, ku iu dha ndihmë mjekësore dhe u mbajt për trajtim të mëtejshëm. Inspektimi në vendngjarje u krye nga një ekip i Stacionit të Policisë Strugë.(Strugalajm.com)