Reklamo ketu!

Besmir Bojku ,strugani që nisi goleadën e 6 golave të Shkëndisë në Manastir

Manastiri sërish flet shqip, Pelisteri-Shkëndija 0:6 Strugani Besmir Bojku autor i golit te pare.
Kuqezinjtë rëmbejnë fitore rekorde 6:0 përballë Pelisterit në Manastir. Gjashtë futbollistë të ndryshëm realizojnë në goleadën e rradhës, ndërsa shkon në 8-të numri i ndeshjeve të njëpasnjëshme pa pranuar gol.Alimi harkon para portës ku Bojku shenon bukur për 0:1 dhe më pas vijnë edhe 5 gola të tjerë të Shkëndisë duke e dërrmuar Pelisterin.(Strugalajm.com)