Reklamo ketu!

Beti Zylali,artistja strugane vjen me klipin ”Te dua” (Video)

Its OUT!
“Te Dua”
Per kete projekt se pari dua te falenderoj kompozitorin e kenges Vagner Nushi i cili e thuri kete melodi ne menyre te shkelqyer bazuar ne ate qe une kerkova , se dyti falenderoj shume embelsine e ketij projekti @luginaajro e cila krijoi nje tekst plot emocion dhe dashuri , falenderoj Franzin dhe Angelon qe me idete e tyre te mrekullueshme pershtaten perkryer kengen me klipin dhe se fundi :
Thanks for the beautiful make up Cherry lady
Hair: Cacharel
Nails: Kashmir Gostivar
P.s e dij qe shume vajza dhe djem te dashuruar do e gjejne veten ne kete kenge keshtu qe Enjoy it #cheersforlove 🥂 @beratjakupi