Reklamo ketu!

Dielli Alushi, bokseri nga Kalishti, premton spektaklin me 17 nentor ne Zvicer

Dielli Alushi, boksieri nga Kalishti i Struges i cili jeton dhe vepron ne Zvicer premton nje mbremje spektakolore me 17 nentor kur do te ndeshet me boksierin Haris Delic ne Volketswil.”Të dashur miq, ne datën 17.11.2018 ne Volketswil do ta realizoj ndeshjen e radhes.. kjo Nat do te jet shum e rendesishme dhe shum e vlefshme per mua sepse do tendeshem me nje kundershtar qe i perket boxit Professionist dhe me më shum përvoj se sa unë, por gjithsesi unë jam i Pregaditur fort dhe jam në formë te mir falë Trainerve Uku Auku (Shpendi Etemi) dhe Shendrit Dauti. Do te jet nje Natë spektakolare dhe ju sugjeroj qe te jeni Prezent,dhe të na Mbështetni. Ju Përshëndes dhe ju mirpres, Faleminderit” ka thene Alushi.(Strugalajm.com)