Reklamo ketu!

Eliona Qyra,struganja sensacion në skenën muzikore suedeze dhe europiane

Ajo është një sensacion në Suedi dhe është një nga ato këngëtare të cilat ka marrë vëmendjen e kritikëve muzikorë, vendet e para në hit parade-t suedeze dhe që na bën krenar pasi sado e lindur në Malmö të Suedisë ajo është shqiptare dhe prezantohet kudo si e tillë.�Është këngëtarja Eliona Qyra e cila sapo nxjerrë këngën e saj më të re “Amor”, këngë e cila ka pushtuar menjëherë tregun muzikor suedez dhe më gjerë!�Ndjehuni krenar me shqiptaren nga Struga e cila i shtohet listës së Dua Lipës, Rita Orës apo Era Istrefit.�
Shijoni Eliona Qyrën me zërin e saj që ka rrëmbyer miliona zemra mbarë Evropës.
Linku i këngës Amor: