Reklamo ketu!

Ermir Nura,futbollisti i ri nga Struga do mbrojë ngjyrat e Llabunishtit

Ermir Nura është 16 vjecari nga Struga që nga viti në vit falë lojës që po tregon në fushën e blertë po sheh një rritje në karrierën e tij futbollistike.Nura, pasi ra në sy për lojën e mirë dhe pregaditjen e treguar në ekipin e ‘’Flamurtarit ‘’të Ladorishtit, këtë stinor edhe me pëlqimin e këtij ekipi që te ai trasoi kulturën futbollistike do të kalojë në ekipin e Llabunishtit i cili garon në Ligën e dytë futbollistike të Maqedonisë.Ermir Nura i lindur më 05.08.2001 ishte pjesë i Flamurtarit të Ladorishtit ku u dallua për stilin e tij edhe pse në një moshë të re. (Strugalajm.com)