Reklamo ketu!

F.C Struga Trim&Lum e ftuar në turneun “Kupa Pavarësia”

FC Struga Trim Lum për të dytin vit rradhazi është e ftuar në turneun tradicional “Kupa Pavarësia” organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit me rastin e festës së 28 Nëntorit. Këtë vit F.C Struga shkon me titullin e kampionit ne fuqi. Pjesmarrës në ketë turne do të jenë edhe skuadrat KF Skënderbeu – Korçë, FC 2 Korriku – Prishtinë si dhe FK Otrant Olympic – Ulqin.(Strugalajm.com)