Foto,tmerruese nga vendi i tragjedisë ku humbën jetën 14 persona

E

Një ditë pas aksidentit të rëndë të autobusit “Durmo Turs” në të cilinhumbën jetën 14 persona dhe 37 mbetën të lënduar, Portalb.mk ju sjell foto nga vendngjarja. 

Fotot nuk mund të merren pa lejen e redaksisë.

Loading...
loading...Loading…


loading…