Gjendet një trup i vdekur në Ohër

Dje rreth orës 10 në SPB- Ohër është raportuar se në një shtëpi në fshatin Klimestani. komuna e Debarcës, u gjet i vdekur një 59 vjeçar nga i njëjti fshat. Një mjek i urgjencës konstatoi lëndime në kokë.
Sipas zëdhënësit të SPB të Ohrit, Stefan Dimoski, “Prokurori publik dhe ekipet e policisë kryen inspektimin ndërsa autopsia do të kryhet për të përcaktuar shkaqet” informon Dimoski. (Strugalajm.com)

Loading...
loading...Loading…


loading…