Ilir Meta ironizon: Votat në Shqipëri kan bërë seks në kuti!

Presidenti Meta me anë të një postimi në faqen e tij në facebook, i ka ftuar të gjithë ndjekësit e tij të gjejnë një shpjegim shkencor, se përse janë shumuar votat në zgjedhjet e 30 qershorit.

“Të dashur miq! Duke ju uruar një të diele sa më relaksuese e çlodhëse ju ftoj të gjithëve të gjeni një shpjegim shkencor të shumimit të votave mbi numrin e pjesëmarrësve të votimeve të 30 qershorit” shkruan Meta.L

Poshtë shkrimit, presidenti ka publikuar një koment të një personi,  i cili jep në versionin e tij shpjegimin shkencor për këtë çështje.

“Votat kanë bërë seks me njëra-tjetrën brenda kutive të votimit dhe janë shumuar”, shkruan Soni Dako./L.F-dritare.net

Loading...
loading...Loading…


loading…