Ja kush janë deputetët e Vetëvendosjes

You May LikeSali Berisha godet ashpër Baton Haxhiun: Vdiq dhe u ngjallë nga serbët, të hysh në studion e tij është njësoj si të hysh në studio të BeograditJu bëhen gishtat kështu kur i fusni në ujë? Tregon diçka tronditëseby Taboola

Më poshtë, emrat e kandidatëve që morën shumë vota (renditja nuk është në bazë të votave):

1. Albin Kurti

2. Glauk Konjufca

3. Liburn Aliu

4. Yllza Hoxha

5. Arben Vitia

6. Mefail Bajqinovci

7. Rexhep Selimi

8. Albulena Haxhiu

9. Haki Abazi

10. Arbërie Nagavci

. Fjolla Ujkani

12. Artan Abrashi

13. Saranda Bogujevci

14. Valon Ramadani

Ali Lajçi

16. Agon Batusha

17. Mimoza Kusari – Lila

18. Arbër Rexhaj

19. Shpejtim Bulliqi

20. Arbëresha Kryeziu – Hyseni

21. Labinotë Demi-Murtezi

22. Mimoza Shala

23. Salih Zyba

24. Dimal Basha

25. Hajrullah Çeku

26. Sylejman Rrahmani

27. Drita Millaku

28. Fatmir Kollqaku-Mullhaxha

29. Xhelal Sveçla

30. Hekuran Murati

31. Fitore Pacolli

Loading...
loading...Loading…


loading…