Katica shfaqet në plazh duke i bërë masazh në kokë (FOTO)

B

Në rrjetet sociale është publikuar një foto ku shihet prokurorja speciale, Katica Janeva në plazhet e Greqisë, duke i bërë një masazh. Fotoja është publikuar nga zëdhënësi i VMRO-DPMNE-së, Dimsa Arsovski në facebook.

“Pasi që doli xhirimi për rastin Reket, të nderuaren Katica Janeva që është në pushime në Kalitea e kapi koka dhe pagoi masazhin që sipas një burimi anonim i ka kushtuar 10 euro. Ky është vetëm fillimi Katiceee, më tepër do të dhembë koka”, ka shkruar Arsovski. (INA)

Loading...
loading...Loading…


loading…