Kosova e fiton Malin e Zi 2 me 0 në 45 minuta

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Kosovës e Malit të Zi.

Pas 45 minutave lojë, “Dardanët” po udhëheqin 2 me 0 me golat e Amir Rrahmanit dhe Vedat Muriqit.

Loading...
loading...Loading…


loading…