Luana Vjollca ‘i merr’ Arbana Osmanit Big Brother

Rikthehet Big Brother. Dhe ashtu si më parë ishte paralajmëruar, ky format këtë vit do të vijë me disa ndryshime. Por duket se ndryshimi më i madh është moderatorja.

Pasi Arbana deklaroi se nuk do të ishte më në krye të këtij show, konfirmohen zërat se Luana do të jetë prezantuesja e këtij reality.. Moderatorja në mbyllje  të programit të saj  “Shiko kush luan” deklaroi se do rikthehet shumë shpejt në ekran, brenda 1 muaji.  Kaq ka mjaftuar që të ngjallen dyshimet se Luana do të prezantojë “Big Brother”. Kjo nuk është hera e parë që Luana përflitet për prezantimin e spektaklit të njohur pasi edhe dy vite më parë emri i saj ishte ndër më të komentuarit në media.

Loading...
loading...Loading…


loading…