Maqedoni, rreshje shiu gjatë pasdites

Gjatë ditës do të mbretërojë mot shumë i nxehtë, ndërkaq në orët e pasdites do të ketë rritje të vranësirave, rreshje shiu dhe vetëtima.

Gjithashtu do të fryejë erë e lehtë.

Temperatura do të arrijë në 40 gradë. Në Shkup dhe rrethinë deri më 38 gradë celsiuz.

Loading...
loading...Loading…


loading…