Reklamo ketu!

Mjegulla “pushton”Maqedoninë

Sot në Maqedoni pritet të mbizotërojë mot kryesisht me mjegull, gjatë orëve të para të mëngjesit.

Gjatë pasditës pritet të ndryshojë moti    dhe temperaturat të stabilizohen.

Temperaturat e mëngjesit do të sillen nga 3 gradë celsius, deri më 7 gradë maksimale.