Reklamo ketu!

Ndërron jetë 21 vjeçari në një aksident trafiku


Sot rreth orës 15 në rrugën mes Vrtokut dhe Ravenit ka ndodhur aks.iident trafiku në mes të një motorçiklete dhe veturës Audi, e drejtuar nga 62 vjeçari nga Gostivari kurse motoçikletën e drejtuar 21 vjeçari nga Gostivari i cili ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes bëjnë të ditur burime policore.

Ekipet e policisë kanë dalë në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rastit që çoi deri tek ky aksident.