Në Strugë e rrahën 42 vjeçarin

Dje, në Strugë (10 korrik 2019) u prish rendi dhe qetësia publike ku një 42 vjeçar P.E nga Shtipi sulmohet nga një person në rrugën “Dimçe Kovaçeski”, njoftojnë nga policia.

Nga policia njoftojnë se është identifikuar sulmuesi dhe po hetohet rasti në fjalë.

Loading...
loading...Loading…


loading…