Njoftim:”Ideal Rent a Car”kryen sherbim edhe ne aeroportin e Ohrit

Ideal rent a car është kompania e cila ju ofron çmimet më të favorshme per ju në Struge dhe Oher.
Ne ju ofrojm një shumëllojshmëri makinash me kilometrazh të pakufizuar për të cilat mund të informoheni në faqjen tonë zyrtare te facebook-ut
Për një udhëtim sa më komod zgjidhni automjetin qe ju dëshironi.
Gjithashtu kompania jonë ështëe gatshme tiu ofroj shërbim dhe në aeroportin e Ohrid.
Per me teper informacion na kontaktoni ne nr e tel 070-740-433 si ne viber dhe wp

Loading...
loading...Loading…


loading…