Reklamo ketu!

Noizy përfshihet në sherr pas koncertit

Një nga këngëtarët më në zë në vend, por një herësh edhe më të përfolur për sherre është Noizy.

Një video që qarkullon në rrjetet sociale, shfaq disa pamje të një sherri masiv në Itali, në të cilin është përfshirë grupi i Noizy-t OTR, dhe një grup tjetër.

Nuk dihet nëse në sherr është përfshirë edhe vetë këngëtari, por në një video që po qarkullon në rrjet, një person ngjan shumë me Noizyn, por ende nuk është e konfirmuar nëse është ai apo jo.

Vetë këngëtari ende nuk ka bërë asnjë reagim, ndërsa një qytetar shprehet se ai që është konfliktuar me Noizy-n është nipi i Lul Berishës.