Nora Istrefi: Tunën vazhdoj më e respektu si kolege unë nuk kam problem me askënd


Këngëtarja Nora Istrefi ishte e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin‘, shkruan GazetaBlic.

Ajo gjatë emisionit foli për karrierën e saj muzikore si dhe jetën personale. Duke i ditur raportet me Tunën dhe Patrisin nuk shpëtoi pa u pyetur lidhur me këtë.

Pyetja e parë që Ermal Mamaqi ia parashtroj ishte ‘A është e vërtete se ju të dyja keni qenë shoqe të ngushta, çka ka ndodh mes jush?

Nora tha: ‘Shoqe të ngushta nuk kemi qenë asnjëherë dhe as armike nuk jemi, do të thotë mes meje dhe Tunës nuk ka ndodh kurrë kurgjo, ka ndodh një keqkuptim familjar siç e keni pa edhe ju të gjithë unë asnjëherë nuk kom pas asnjë lloj problemi as unë dhe as Roberti dhe e urrej kur emri im përflitet në media për të përfituar klikime e urrej atë pjesë sepse unë nuk kam karrierë të bazume mbi skandale. Nuk du të flas për diçka që bëhet fjalë pikërisht për një skandal unë nuk jom e perfshime personalisht kështu që Tunën vazhdoj më e respektu si kolege diçka personale nuk ka ndodh kurrë, zero.

Shikojeni këtë pjesë të emisionit më poshtë:

Loading...
loading...Loading…


loading…