Reklamo ketu!

Oktisari lajmëron policinë :Më dogjën makinën

Në stacionin e policisë në Strugë një 55 vjecar nga fshati Oktis ka denoncuar se i është djegur makina e parkuar në ambientet e përdhesës së shtëpisë.Në vendngjarje ka shkuar edhe Njësiti Zjarrfikës I cili ka arritur të lokalizojë zjarrin.Policia po heton rastin dhe po merr masa për zbardhjen e rastit.(Strugalajm.com)