Reklamo ketu!

PDSH-ja e Strugës me urim për Fitër Bajramin

Partia Demokratike Shqiptare – PDSH, Dega Struge.

Uron… Gezuar dhe pershumvjet festen e shenjt te Fiter Bajramit, te gjith besimtaret musliman kudo jane, zoti ua pranoft agjerimin dhe miresia, shendeti i mire, lumturia e begatia mbreteroft ne ju dhe familjen tuaja.

Me respekt, Partia Demokratike Shqiptare – PDSH, Dega Struge, kryetar z.Mendi Asani.