Porosia e Feta Alimit për Ziadin Selën

Status në rrjetin social Facebook nga Feta Alimi, të cilin po e përcjellim të plotë, pa ndërhyrje:

Sonte tri vite me par dolem nga kjo der!!
Ziadini duke luftuar per jet e un duke u trishtuar
se po me vdes ne duart e mia!!
Fal Zotit sod jemi gjall edhe pse une ne BURG
por krenar qe sado pak ju gjinda pran nje vllaut te gjakut tim ne momente shum Te renda per
“JETE A VDEKJE”
Ja dolem miku im Ziadin un dota perballoj ket
persekutim pa dert! Mos u ndjej fajtor se nuk pendohem kurren e kurres koha ndryshon askush nuk eshte i perjetshem!!
Sod me shkruajte dhe me the se ndjehem gjys i gjall se nuk po mund ta perballoj se ty je ne
BURG !! Dota perballojm miku im edhe at me krenari dhe ballin lart se kujt si kemi borxh.
E tash besoj se nga kjo der e HEKURT dot dal
se nuk me ka denuar Zoti por njerezit e LIGÈ!!
“ATHU SI NDJEHEN ATA”
UN NDJEHEM SHUM MIRE
SE ketu kam takuar shum njerz te mir e te FORT
te MONTUAR qe vuajn BURG TE PERJETSHEM.

Loading...
loading...Loading…


loading…