Policia e arreston 35 vjeçaren: Bëri seks me 66 vjeçarin, e incizoi, pastaj i kërkoi 3.000 euro

Më datë 25 qershor rreth. orës 15 e 30 minuta, në Stacionin policor-Gostivar, 66-vjeçari B.R. nga Dibra, ka denoncuar vepër penale ‘Shantazh”, të cilën e ka kryer 35-vjeçarja R.Z. nga fshati Rostushë.

Sipas denoncimit, ajo i ka kërkuar 3000 euro, në të kundërtën do të publikonte fotografitë dhe videot e përbashkëta me përmbajtje eksplicite dhe komprometuese, transmeton Gazeta Lajm.

Tridhjetë e pesë veçarja R.Z. është arrestuar në Stacionin policor Gostivar, dhe pas dokumentimit dhe zbardhjes së plotë të rastit, ndaj saj do të pasojnë edhe parashtresa adekuate.

Loading...Loading…