Reklamo ketu!

F.C Struga fiton 3 pike ne Gostivar me golat e Osmanit dhe Lenes

Përfundon ndeshja me rezultatin 0-2 në favor të F.C Trim& Lum Golashënues ⚽️Florent Osmani ⚽️Nijas Lena! 💪