Sulmohet 45 vjecari nga Struga,rasti denoncohet në polici!

Më datë 05.08.2019 rreth orës 12, në rrugën “Boro Haxhievski” në Strugë, u prish rendi publik dhe qetësia .Ndodhi një sulm fizik nga dy persona ndaj një 45 vjecari nga Struga.Policia e Strugës njofton se po merren masa për zbardhjen e rastit.(Strugalajm.com)

Loading...
loading...Loading…


loading…