Turisti rrezohet nga terasa e hotelit përfundon në klinikën e Shkupit

Stacioni policor në Ohër raportoi se 26-vjeçari N.T. nga Republika e Serbisë ra nga një tarracë e një hotel në Ohër.

26 vjeçari pësoi lëndime të rënda trupore dhe pas ndihmës mjekësore të ofruar në spitalin “Shën Erazmo“, për shkak të seriozitetit të lëndimeve, u transferua në spitalin e Shkupit për trajtim të mëtejshëm.

Inspektimi i rastit kryer nga një ekip i SPB- Ohër.

Loading...
loading...Loading…


loading…