31 vjeçari bie nga kati i katërt, është në rrezik për jetë

N.N. (31) nga Gostivari ka rënë nga dritarja nga kati i katërt i banesës në të cilën ka qëndruar në rrugën “Mara Ugrinova”. Nga rrëzimi, siç kumtoi MPB-ja, ka marrë lëndime të rënda trupore dhe pas ndihmës së dhënë mjekësore në spitalin e Gostivarit, urgjentisht është transferuar në Klinikat e Shkupit. Është kryer inspektim dhe punohet në zbardhjen e rastit, i cili është paraqitur dje rreth orës 17:45.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...