478 persona pa maskë, MPB-ja apelon për respektim të masave

Gjatë natës së kaluar (03/04.07.2020) në gjithë territorin e vendit MPB-ja ka regjistruar 478 shkelje të masës për mbajtjen e maskës mbrojtëse. Nga Ministria për Punë të Brendshme apelojnë deri tek qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet që ja miratuar Qeveria me qëllim të ballafaqimit me Kovid-19.StrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...