Aksident me tre viktima në Korçë

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e së dielës në aksin Korçë – Kapshticë. Të dhënat paraprake flasin për 3 të vdekur.

Ende nuk ka të dhëna zyrtare, por sipas gazetarëve nga Korça dyshohet se kanë humbur jetën 2 gra dhe një fëmijë. 

Loading...
loading...Loading…


loading…