Ahmeti: Më lehtë i bënë bashkë një thes me morra se sa disa shqiptar (video)

Unë të gjithë i kam lutur që të bashkohen, kam biseduar me të gjithë, me të gjitha subjektet politike që i kemi, ne humbim vota,

u kam thënë bëhuni bashkë, bëhuni kundër BDl-së me qëllim që të ndërtojmë një opozitë të shëndosh dhe do të ishim më të rëndësishëm dhe më të përfillshim dhe nga komuniteti ndërkombëtar.

Me zemër të plasur e ka thënë Faik Konica: Më lehtë i bënë bashkë një thes me morra se sa disa shqiptar.StrugaLajm

Kështu ka deklaruar kryetari i BDl-së, Ali Ahmeti në emisionin SPOTLIGHT me Alban Dudushin në Vizion Plus.

In : Aktuale

Loading...
loading...