Ahmeti porosi Mickoskit: Mos kërko bela

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka shfrytëzuar tubimin qendror të “Frontit Evropian”, në sheshin e Shkupit për të dërguar disa porosi në adresë të kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski.

Ahmeti porositi Mickoskin të bëjë kujdesë me fjalët dhe mos të kërkojë belanë.

“Je i ri dhe je rritur me gurabija, ndërsa unë kam jetuar në kullë me gurë që është djegur tre herë nga pushtuesit. Je rritur me gurabija. Kujdes me fjalët e mos kërko bela”, këto ishin vetëm disa nga porositë që Ahmeti i dërgoi Mickoskit.StrugaLajm

Në videon më poshtë mund të ndiqni porositë e Ahmetit.

In : Aktuale

Loading...
loading...