Ai po vjen, BDI tregon të fshehtën e slloganit

Funksionar të shumtë të BDI-së dhe simpantizant nëpër rrjete sociale para disa ditësh filluan një fushatë me slloganin “Ai po vjen?” pa treguar cila është e fshehta, raporton Tetova1.

Por, sot kanë bërë të ditur se bëhet fjalë për Ali Ahmetin i cili do të jetë në tubimin e kësaj partie në Çair.StrugaLajm

“Të nderuar, ju ftojmë në tubimin qëndror në Çair “Bashkë për Europë” ku bartës është Kryetari Ali Ahmeti.
Tubimi do të mbahet ditën e hënë, me 20 mars 2023, me fillim në ora 19:00 në sallën sportive “Shaban Trstena” pas poliklinikës në Çair” thuhet në njoftimin e BDI-së.
Loading…


loading…