Aksident i rëndë me vdekje në Botun!

Një aksident tragjik ka ndodhur sot në Botun në rrugën Ohër-Kërçovë ku janë përplasur dy makina .Nga policia raportojnë se një person ka humbur jetën.Përplasja ka ndodhur ndërmjet një makine dhe një furgoni.Rasti po hetohet nga policia dhe prokuroria.

Loading...
loading...Loading…


loading…