Aksident i rëndë në Maqedoni

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë trafiku që ka ndodhur pasditen e sotme në dalje nga Manastiri, në rrugën kryesore që çon në Prilep.

Në aksidentin e regjistruar në ora 16:15, janë përfshirë dy vetura të udhëtarëve me targa të Manastirit dhe Prilepit, ku dy persona kanë humbur jetën, njoftoi MIA. Njëri nga viktimat është shtetase norvegjeze. Policia theksoi se ka kryer ekspertizën në vendin e ngjarjes dhe se pritet të jepen hollësi.StrugaLajm
Loading…


loading…