Aksident i rëndë në Unazën e Madhe të Tiranës

Policia e Tiranës njoftoi se rreth orës 19:20 të së dielës në Unazë të Re, shtetasi P. M., duke drejtuar automjetin e tij ka aksidentuar një shtetas, ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

StrugaLajm

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e viktimës dhe sqarimin e rrethanave te aksidentit.
Loading…


loading…