Aksident në rrugën Ohër-Kërçovë

Më 7 shtator 2018, në orën 12.50 në rrugën Kërçovë – Ohër afër fshatit Podvis P.B (67) nga Shkupi, shofer i automjetit të pasagjerëve Peugeot Partner me targa të Shkupit humbi kontrollin dhe doli nga rruga .B.P iu dha ndihmë mjekësore në Qendrën Mjekësore të Kërçovës, ku u konstatuan lëndime të rënda dhe u transferua në trajtim në Klinikën e Nënë Tereza  në Shkup. Një inspektim është bërë në vendngjarje.(Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...