Aksident në rrugën Ohër-Resnjë përplasen dy kamion dhe një makinë

Një person është lënduar sot në një aksident trafiku sot në mëngjes në rrugën Ohër-Resen në kalimin malor Bukov.

Në aksident janë përfshir dy kamion dhe një makinë audi.Sipas zëdhënësit të policisë Stefan Dimoski shoferi I makinës ka marr lëndime trupore dhe I njëjti është transportuar në Spitalin e Traumës në Ohër.( Strugalajm.com)StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...