Aksident në rrugën Strugë-Qafë Thanë

Një aksident trafiku raportohet se ka ndodhur në rrugën magjistrale Strugë-Qafë Thanë në afërsi të Ndërrmarrjes së pllakave .Në aksident janë përfshirë dy mjete motorike të cilat për pasojë kanë marr dëmtime por pa pasoja të madhe për udhëtarët.Në vendngjarje është policia e cila po rregullon trafikun si dhe po heton rastin.(Strugalajm.com)

StrugaLajm

In : Aktuale, Struge

Loading...
loading...