Aksident trafiku në qytetin e Strugës

Një aksident trafiku raportohet në qytetin e Strugës ku për pasojë dy makina janë përplasur në afërsi të hotel Drinit. Raportohet për dëme materiale dhe pa pasoja në njerëz. Në vendngjarje ka shkuar policia e cila po orienton trafikun dhe po heton rastin. (Strugalajm.com)

Loading...
loading...Loading…


loading…