Ali Ahmeti thërret kryesinë e partisë. Ja çka do të bisedohet


Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti sot ka thirrur një takim të kryesisë qendrore në selinë e partisë në Reçicë të Vogël, njofton agjencia e lajmeve INA.

Në këtë takim, i cili do të mbahet rreth orës 15:00 do të diskutohet për situatën politike në vend si dhe organizimet rreth përpara mbajtjes së Kongresit zgjedhor të BDI-së.

Bashkimi Demokratik për Integrim prej tani pritet të filloj organizimin e strukturës partiake për zgjedhjet të cilat janë paralajmëruar të mbahen vitin e ardhshëm.

Loading...
loading...Loading…


loading…